Jamiroquai anuncia Automaton


Els britànics Jamiroquai han anunciat detalls sobre el seu vuitè disc, que portarà per nom Automaton i veurà la llum el 30 de març.

El cantant ha publicat un tràiler del disc, dirigit per Charlie Lightening.

Així mateix, el grup ha anunciat els primers concerts de presentació:

Thurs 25th May – Tokyo International Forum, Tokyo, Japan
Sun 28th May – Seoul Jazz Festival Seoul, South Korea
Sat 17th June – Release Athens Festival, Athens, Greece
Sun 9th July – North Sea Jazz Festival, Rotterdam, Netherlands
Tues 11th July – Firenze Summer Festival, Visarno Arena, Florence, Italy
Fri 14th July – Pori Jazz, Pori, Finland
Sun 16th July – Musilac, Aix-Les-Bains, France
Tues 18th July – Moon & Stars, Locarno, Switzerland
Sat 22nd July – Colours of Ostrava, Czech Republic
Sat 5th August – Sudoeste, Portugal

Entrades relacionades

Notícies 5371071118335052992

LA LLISTA PNDR

TWITTER

FACEBOOK

item